Realizacje


ETI-POLANDPodjęliśmy współpracę z Włoską firmą ETI, która została założona w 1979r. Ponad 30 letnie doświadczenie sprawia, że jest jednym z najbardziej liczących się europejskich producentów na rynku profesjonalnej stylizacji włosów. Suszarki ETI są całkowicie wytwarzane we Włoszech.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Zastosowane technologie:


Restauracja Pod Dębami"Nowo-stara" strona internetowa. Właścicielka posiadała już szatę graficzną, lecz nie radziła sobie z zmianą treści. Dlatego zleciła nam stworzenie CMSa dzięki któremu sama sobie właścicielka poradzi z zarządzaniem treści, tworzenia ofert, galerii.

Zapraszamy do odwiedzenia restauracji mieszczącej się w malowniczej miejscowości Piłka, pow. lubliniecki, a atmosfera tam panująca, pyszne jedzenie i własne wypieki sprawią, że na pewno Państwo tam wrócicie.


Zastosowane technologie:


Wypożyczalnia samochodówInternetowa aplikacja służąca do rezerwacji samochodów. Program napisany na zlecenie Urzędu Miasta Ostrołenka. Aplikacja działa na serwerze wewnętrznym urzędu miasta, dlatego prezentujemy ją na naszym serwerze. Program ten ma za zadanie zarządzać wypożyczeniami samochodów. Każdy pracowni uprawniony do wypożyczania samochodu posiada swoje konto, po zalogowaniu się, pracownik wybiera samochód, a następnie dokonuje rezerwacji. Wszystkie rezerwacje zapisywane są w bazie, a na ich podstawie tworzone są statystyki.

Zapraszamy do zapoznania siÄ™ z programem.


Zastosowane technologie:


INTER-PC
Zastosowane technologie:


IT WORDS
Zastosowane technologie: