Oferta


1 PROJEKTOWANIE WWW
DLACZEGO STRONA WWW?

Strona internetowa jest najbardziej nośnym medium jeśli chodzi o marketing w obecnych czasach. Zmiany nawyków wśród odbiorców, którzy większość czasu poświęcają na przeglądanie internetu niż oglądanie TV, utwierdzają w przekonaniu, że firma posiadająca intuicyjną stronę bogatą w treści zdobywa znaczącą przewagę nad konkurencją.


2 ROZWIĄZANIA NA ZAMÓWIENIE
GOTOWE ROZWIĄZANIA NA ZAMÓWIENIE

Rozwiązania stworzone specjalnie na potrzeby klienta. Są to aplikacje tworzone od podstaw, dopasowane wg. konkretnych kryteriów zleceniodawcy i potrzeb rynkowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji bazodanowych i systemów które cieszą się dużym powodzeniem.


3 POLIGRAFIA
MAŁA POLIGRAFIA

Oferujemy nieszablonowe ulotki, wizytówki, plakaty oraz inne formy reklamy. Tworzymy projekt graficzny a po jego akceptacji przez Klienta przechodzimy do procesu drukowania.

4 IDENTYFIKACJA WIZUALNA
PROJEKTOWANIE LOGOTYPÓW

Projektujemy logotypy, które łatwo identyfikują firmę, przez co rozpoznawalność na rynku zdecydowanie wzrasta. Przedstawiamy kilka wersji kolorystycznych do wglądu i po akceptacji przystepujemy do ostatnich szlifów.

5 WIELKI FORMAT
BANERY REKLAMOWE, PLANDEKI, ROLL UP...

Wielki format reklamy cieszy się dużym zainteresowaniem firm pragnącym zareklamować swoją działalność na bilbordach, banerach. Estetyczne wykonanie na bardzo dobrej jakości materiałach zapewni długą trwałość w różnych warunkach atmosferycznych a profesjonalny projekt przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

6 KALENDARZE
KALENDARZE NA BIURKO, ŚCIANĘ...

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kalendarzy.  Kalendarze jakie przygotowaliśmy będą reklamą i ozdobą Twojego biurka czy ściany w biurze, a organizery pozwolą Ci nie zapomnieć o ważnych spotkaniach biznesowych.

7 FIRMA NA FACEBOOKU
INWESTYCJA W FACEBOOKA ?

Facebook w Polsce ciągle rośnie w siłę. Konta posiada już ponad 10 milionów Polaków. Dlatego inwestując w facebooka inwestuje się we własną firmę. Ponad połowa użytkowników loguje się przynajmniej raz dziennie. Liczby mówią same za siebie...